DZIAŁAMY Z ODNAWIALNĄ ENERGIĄ

KOBO Energy
Informacja prasowa

PROFESJONALIŚCI Z ENERGIĄ ODNAWIALNĄ

Licz na własną energię – zaufaj naszemu doświadczeniu. Zamontowaliśmy już ponad 1000 instalacji fotowoltaicznych. Projektujemy instalacje na podstawie indywidualnych symulacji, nigdy nie są to gotowce z katalogu. Produkujemy też własne systemy montażowe i dysponujemy własnymi, wykwalifikowanymi ekipami. Starannie i precyzyjnie zamontujemy instalację najlepszą dla Ciebie. Działamy kompleksowo. Skorzystaj z naszego profesjonalnego podejścia.

ZNAMY SIĘ NA RZECZY

Działamy kompleksowo. Zawsze przygotowujemy indywidualny projekt, dostosowany do potrzeb klienta oraz lokalnych warunków. Potrafimy projektować i realizować instalacje niestandardowe, dla innych trudne lub nawet niewykonalne. Od 2010 roku zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Dokładnie wiemy, co i jak robimy oraz jakie podzespoły proponujemy naszym klientom.

Montujemy komponenty tylko wysokiej jakości. Zależy nam na tym, żeby instalacje działały bez zarzutu i wytwarzały czystą energię przez dziesiątki lat. Tylko wtedy taka inwestycja ma ekonomiczny sens. Na nas możesz polegać – skontaktuj się z nami!

Kopiuj tekst Załączniki