Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 85

Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 87
Mieszkanie pełne PROFIT-ów we Wrocławiu

Przyjdź na wydarzenie z mnóstwem wnętrzarskich inspiracji

Urządzanie mieszkania to ogromne wyzwanie. Jakie meble wybrać? Jak odpowiednio pomalować ściany? Jaki styl będzie pasował do mojego charakteru i stylu życia? Które rozwiązania są praktyczne i będą ze mną na lata? Na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać odpowiedzi podczas Dnia Otwartego nowej inwestycji we Wrocławiu Braniborska – stworzonej przez PROFIT Development. Wydarzenie będzie obfitować w inspiracyjne spotkania z architektem wnętrz, roślinne warsztaty i rozmowy dot. nowej inwestycji. W strefie edukacyjnej odbędą się cykle doradcze z ekspertami od kredytów, home staging czy… dobrego snu. 

Urządzanie mieszkania od podstaw to z jednej strony radość, z drugiej – sporo rzeczy, które trzeba załatwić. Na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań, które są polecane przez ekspertów. Niemniej zbyt duża liczba informacji i inspiracji może przyprawiać o zawrót głowy. Postawić na styl vintage czy nowoczesny? A może skandynawski? Trudno zdecydować się na jedną z opcji. Dobrze wie o tym deweloper PROFIT Development, który od prawie dwudziestu lat pomaga Polakom w nabywaniu wysokiej klasy nieruchomości. 

Moc inspiracji w jednym miejscu 

Mając na uwadze zmieniające się trendy i gusta konsumentów, PROFIT Development organizuje spotkania z ekspertami. Podczas najbliższego wydarzenia – które rozpocznie się w sobotę 8 października w nowej inwestycji przy ul. Braniborskiej 10 we Wrocławiu. Dzień Otwarty potrwa od godziny 10:00 do 16:00 – zostaną przedstawione najnowsze kierunki w aranżacji wnętrz na 2023 rok, a także odbędą się warsztaty roślinne z ekspertami Zarosło. 

 – Wielu klientów przed zakupem zadaje sobie mnóstwo pytań, pojawiają się różne wątpliwości. Mając na uwadze wyzwania naszych klientów, postanowiliśmy zorganizować wydarzenie, w trakcie którego pokażemy nie tylko naszą nową inwestycję Braniborska, ale także udostępnimy całkowicie bezpłatnie ekspertów z branży design, home design i nie tylko. – wyjaśnia Dyrektor Sprzedaży Artur Smoleń z PROFIT Development. 

Organizatorzy zaplanowali panele dyskusyjne poświęcone trendom w aranżacji wnętrz, tarasów i balkonów na 2023 rok. Eksperci pokażą, jak operować zielenią nie tylko w domu, ale i w biurze. 

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli zobaczyć mieszkanie pokazowe oraz zadać dodatkowe pytania dotyczące specyfikacji oraz postępów prac inwestycji. Pomysł na wydarzenie powstał właśnie z potrzeby przyszłych nabywców. 

– Z naszego doświadczenia wiemy, jak istotne jest stworzenie praktycznej i funkcjonalnej przestrzeni niezależnie od tego, jak duży jest metraż mieszkania. W trakcie Dnia Otwartego zaplanowane są 2 panele dyskusyjne z architektem ze studia Decoroom w trakcie których porozmawiamy o trendach na 2023 i błędach, jakie często popełniamy podczas urządzania wnętrz. – dodaje Dyrektor Sprzedaży z PROFIT Development

Przez cały dzień będzie ustawiona strefa edukacyjna. Wśród atrakcji zaplanowano: 

Sam deweloper, który ma na koncie ponad 40 wysokobudżetowych inwestycji, przyznaje, że organizowanie spotkań edukacyjnych to ważny element prowadzenia biznesu. Jak zapewnia organizator Dnia Otwartego „Mieszkanie pełne PROFIT-ów”, będzie też możliwość poznania lepiej inwestycji Braniborska i otrzymać aktualną ofertę sprzedaży.