Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 85

Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 87
Rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne SCREEN – więcej niż ochrona przed słońcem!

Screeny – nowoczesne rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne – łączą funkcję ochrony przed słońcem oraz moskitiery. Idealnie sprawdzą się w otoczeniu domu i ogrodu, na oknach i dużych przeszkleniach. Gwarantują odpowiednią widoczność oraz chronią przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Porywisty wiatr, owady lub zanieczyszczenia nie będą już problemem!

Rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne dopasowane do każdej przestrzeni

Rolety SCREEN Anwis sprawdzą się m. in. na każdego rodzaju oknach oraz dużych przeszkleniach. W przypadku ukończonych obiektów mogą być montowana we wnęce lub na elewacji. Często stosowane są także w architekturze ogrodowej, jako przesłona pergol lub altan.

W takim przypadku ciekawym rozwiązaniem jest możliwość odwrotnego montażu skrzynki. Pozwala to na umieszczenie prowadnic oraz tkaniny bliżej zewnętrznej części konstrukcji, a tym samym na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne SCREEN w systemie podtynkowym, sprawdzą się z kolei w nowo projektowanych przestrzeniach. Wówczas widocznym elementem osłon pozostaje tkanina, którą można dopasować do indywidualnych potrzeb.

Zawsze idealny poziom widoczności i nasłonecznienia

Wybierając rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne SCREEN Anwis możesz decydować o stopniu przezierności tkaniny (OF: 0%, 1%, 3%, 4%). Wraz ze wzrostem współczynnika otwarcia (OF), zwiększa się stopień przenikania światła. Roleta o wartości OF 0%, zapewni więc pełną prywatność oraz całkowite zaciemnienie.

To doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w przestrzeniach domowych, w których chcesz zapewnić sobie więcej intymności, ale także w pomieszczeniach, takich jak sale konferencyjne. Tkaniny o większym stopniu przezierności często stosowane są na pergolach czy tarasach. Eliminują refleksy świetlne i zapewniają kameralny charakter osłanianej przestrzeni, przy jednoczesnej widoczności krajobrazów rozpościerających się na zewnątrz.

Szerokie możliwości zastosowania

Screeny gwarantują trwałość konstrukcji oraz tkanin podczas obsługi w trudnych warunkach pogodowych. Są odporne na wilgoć, wysoką temperaturę i promieniowanie UV. Ich głównym zadaniem jest ochrona pomieszczeń przed intensywnym słońcem oraz nadmiernym nagrzewaniem.

Rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne SCREEN Anwis w systemie ZIP, gdzie tkanina zintegrowana jest z prowadnicami bocznymi, zabezpieczają osłanianą przestrzeń przed silnym wiatrem. Ustawione w pozycji zamkniętej stanowią również doskonałą barierę przed insektami oraz zanieczyszczeniami. W ten sposób zapewniają komfortowe warunki w mieszkaniu lub biurze, a w przypadku konstrukcji ogrodowych – niczym niezakłócony wypoczynek na świeżym powietrzu.

Screeny – idealne rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne do domu lub biura 

Jeśli szukasz rolet do domu lub biura warto rozważyć rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne typu SCREEN Anwis. Przy ich pomocy z łatwością przesłonisz każdą dużą powierzchnię: do 6 m szerokości lub 18 m2. Nowoczesne wzornictwo i kolorystyka, pozwolą Ci stworzyć ciekawą i przyjazną przestrzeń. Wybierając spośród 47 tkanin screenowych oraz 15 modnych kolorów osprzętu – od bieli i szarości, po antracyt, grafit czy czerń – zaaranżujesz ją tak, by pasowała do architektury każdego budynku oraz ogrodu.


Dla poprawy komfortu użytkowania rolety SCREEN Anwis wyposażone są w sterowanie elektryczne. Wystarczy pilot lub aplikacja na urządzeniach mobilnych, by w szybki sposób ustawić osłonę w pozycji, która zapewni Ci optymalne warunki do pracy lub odpoczynku. Screeny mogą również podnosić się i opuszczać bez Twojej ingerencji. Wystarczy podłączyć je do automatyki pogodowej lub programatora czasowego.


Rolety SCREEN odznaczają się trwałością oraz szeroką możliwością zastosowań. Wyposażone w najnowsze sposoby sterowania staną na straży optymalnych warunków, zawsze gdy tego potrzebujesz.