Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 85

Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 87
Sieć Leroy Merlin otwiera trzeci sklep w Łodzi – największy market remontowo-budowlany w regionie

Na mapie Łodzi pojawił się trzeci sklep Leroy Merlin i pierwszy GIGAmarket, dzięki czemu łodzianie i mieszkańcy okolic będą mogli korzystać z oferty ponad 40 000 dostępnych od ręki produktów do budowy, remontu i dekoracji domu oraz aranżacji ogrodu. W łódzkim sklepie pracuje 160 pracowników, którzy doradzą w zakupach produktów i dobiorą odpowiednie usługi dopasowane do potrzeb klientów. Jak wygląda nowy obiekt Leroy Merlin i kiedy otwarcie dla klientów?

W Łodzi przy ulicy Pojezierskiej 93 został oficjalnie zaprezentowany 73. sklep Leroy Merlin w Polsce, trzeci w mieście, ale pierwszy GIGAmarket w tym regionie. Powierzchnia handlowa sklepu zajmuje ponad 15 000 m2. Nowy sklep Leroy Merlin to największy obiekt usługowo-handlowy w okolicy, w którym klienci znajdą ponad 40 000 produktów do domu i ogrodu, dostępnych od ręki. Dla komfortu klientów przygotowanych zostało 1 000 miejsc parkingowych, w tym dla osób z niepełnosprawnością i rodzin z dziećmi, a także parking dla rowerów.

Programy lojalnościowe, innowacje i strefy projektowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych klientów, firma zdecydowała wprowadzić dodatkowe rozwiązania. W sklepie można skorzystać z usługi projektowania łazienki czy kuchni pod okiem profesjonalistów. Co w dzisiejszych czasach stanowi realną oszczędność czasu i pieniędzy. Wystarczy jedna wizyta w sklepie, aby stworzyć i zamówić wszystko pod klucz. GIGAmarket oferuje także dedykowane strefy do montażu, szycia czy docinania płyt w profesjonalnej stolarni. Na koniec gwarantuje opcję dostawy zakupionych produktów do domu klienta oraz montażu, co jeszcze bardziej ułatwia proces zakupowy.

Klienci mogą uczestniczyć z atrakcyjnych programów lojalnościowych DOM i KLUB PRO, co jest kolejnym krokiem w kierunku oszczędności. Dzięki temu, klienci zyskują m.in. rabaty na zakupy czy dostęp do ofert specjalnych. Miłą niespodzianką dla miłośników psów, będzie możliwość wejścia ze swoim czworonogiem na teren sklepu.

„Chcemy, aby GIGAmarket Łódź Bałuty był miejscem, w którym zaprojektujemy wymarzoną łazienkę, kupimy materiały do budowy, remontu czy dekoracji domu oraz zaplanujemy ogród czy balkon. Chcemy, aby nasze przestrzenie były w pełni komfortowe, profesjonalne i dostępne dla każdego.” – mówi Jacek Skwara, Dyrektor GIGAmarketu Łódź Bałuty.

Profesjonalna obsługa i fachowe doradztwo

W GIGAmarkecie Łódź Bałuty zatrudnionych jest 160 pracowników, którzy doradzą i pomogą klientom w doborze oraz zakupie produktów i usług dopasowanych do potrzeb związanych z domem i ogrodem.

„Jesteśmy blisko naszych klientów i współpracowników, dlatego cieszymy się, że możemy razem tworzyć miejsce zatrudnienia dla 160 osób. To właśnie dzięki pracy naszych pracowników w ostatnich miesiącach, możemy dzisiajoficjalnie powiedzieć, że startujemy jeszcze w 2021 roku.” – dodaje Dyrektor GIGAmarketu Łódź Bałuty.

Wszyscy pracownicy Leroy Merlin mogą liczyć na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, premie kwartalne, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport czy służbowego smartfona, również do użytku prywatnego. Udostępniamy również platformę eTutor, która pozwala wszystkim pracownikom i dwóm wybranym przez nich osobom na naukę języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego. W ramach wolontariatu, pracownicy mogą się włączyć w działania na rzecz lokalnej społeczności poprzez Fundację Leroy Merlin Polska

Otwarcie dla klientów i procedury bezpieczeństwa

Wyjątkowe strefy inspiracyjne, profesjonalna obsługa i fachowe doradztwo – to wszystko od 27. grudnia 2021 roku czekać będzie na klientów GIGAmarketu Leroy Merlin Łódź Bałuty.

W związku z bieżącą sytuacją, we wszystkich sklepach Leroy Merlin w Polsce, wprowadzone zostały procedury i rozwiązania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i klientom. Więcej informacji na temat zasad bezpieczeństwa w sklepach znajduje się na stronie leroymerlin.pl oraz w materiałach informacyjnych na terenie sklepu.

GIGAmarket Leroy Merlin Łódź Bałuty będzie otwarty: