Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 85

Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 87
SQD Alliance prezentuje nowe logo

SQD Alliance stawia na nowoczesne i elastyczne podejście do klienta. Pomarańczowo-czarne barwy spółki mają przywoływać skojarzenia energetycznego działania, zindywidualizowanego podejścia do klienta przy zachowaniu najwyższego standardu dostarczanych usług. Marka podkreśla i akcentuje silną, wypracowaną przez lata pozycję w branży, a jednocześnie zaakcentować otwarcie nowego etapu w historii firmy.

Grafika wykorzystana w logo SQD Alliance przedstawia strzałkę zaprezentowaną w nowoczesny sposób, której grot sugeruje wzrost (firmy, kompetencji, satysfakcji). Całość nawiązuje do innowacji widocznej w oferowanych rozwiązaniach, jak i wykorzystywanych narzędziach.

Odcienie koloru pomarańczowego oraz czerwonego symbolizują siłę marki, jej witalność oraz entuzjazm widoczny na każdym szczeblu obsługi klienta. Jednocześnie wykorzystany w identyfikacji wizualnej klasyczny czarny kolor wzbudza poczucie wysokiego standardu oferowanych usług, co doskonale wpisuje się w politykę firmy. Całość idealnie koresponduje z pożądanym wizerunkiem SQD Alliance – firmy silnej, nowoczesnej, oferującej szeroki zakres wsparcia.

– SQD Alliance jest nowoczesną firmą, która dostarcza innowacyjne rozwiązania na miarę XXI wieku. Zmiana struktury własności firmy stała się świetną okazją do odświeżenia wizerunku firmy i określenia nowych celów w strategii biznesowej firmy. Nasze nowo logo ma budzić pozytywne skojarzenia związane z energetyczną, elastyczną i szytą na miarę współpracą z klientami. Jesteśmy stabilnym partnerem w biznesie, któremu nie brak kreatywnego, indywidualnego podejścia i takie też ma być nasze logo – mówi Katarzyna Bycz, dyrektor marketingu SQD Alliance.

Rebranding firmy funkcjonującej do tej pory pod marką Team Prevent Poland pozwolił uzyskać autonomię działań i realizować niezależną politykę rozwoju marki. Od teraz marka jest zarządzana przez nowych przedstawicieli, zyskując całkowitą autonomię działania. Nazwa firmy stanowi akronim od słów „Supplier Quality Development Alliance”, co ma nawiązywać do dostarczania wielu usług i zabezpieczenia klienta w różnorodnych obszarach.