Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 85

Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 87
Anwis laureatem nagród Srebrny Champion i Srebrna Budowlana Marka Roku 2021 – Commplace – biuro prasowe

Anwis laureatem nagród Srebrny Champion i Srebrna Budowlana Marka Roku 2021

Anwis
Informacja prasowa

Firma Anwis, światowy lider w segmencie innowacyjnych technik osłonowych, otrzymała dwie nagrody w rankingu Budowlana Marka Roku 2021 w kategorii „Rolety i Żaluzje Zewnętrzne”: Srebrny Champion Roku 2021 i Srebrna Budowlana Marka Roku 2021. Wyróżnienia w najbardziej obiektywnym i miarodajnym badaniu tego typu w Polsce, ocenianym przez grupy fachowców, stanowią dowód na to, że marka oferuje najwyższej jakości rozwiązania dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Budowlana Marka Roku 2021 to projekt prowadzony od 2004 roku przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, zdaniem ekspertów, marek funkcjonujących na rynku budowlanym. Tegoroczne badanie objęło 40 grup asortymentowych materiałów budowlanych i kategorie: „Marka przyjazna fachowcom” oraz „Generalny wykonawca przyjazny firmom budowlanym”. Wśród kilku tysięcy respondentów znaleźli się fachowcy na co dzień zajmujący się stosowaniem danego produktu lub współpracujący na zasadzie podwykonawstwa z generalnymi wykonawcami.

Marka ANWIS otrzymała dwie nagrody w kategorii „Rolety i Żaluzje Zewnętrzne”: Srebrny Champion Roku 2021 oraz Srebrna Budowlana Marka Roku 2021. Wyniki Rankingu BMR 2021 w tej kategorii zostały opracowane na podstawie wskazań fachowców w trzech pytaniach rankingowych, w których Anwis uplasował się w ścisłej czołówce:

  • Marka najczęściej stosowana,
  • Marka o najwyższej jakości w porównaniu z konkurencją,
  • Marka o najlepszej relacji ceny do jakości.

– Otrzymanie dwóch nagród w kategorii „Rolety i Żaluzje Zewnętrzne” w rankingu Budowlana Marka Roku 2021 to duże wyróżnienie dla marki Anwis, a także dowód na to, że produkty które oferujemy spełniają najwyższe standardy jakości i niezmiennie odpowiadają na potrzeby naszych klientów. Jest to tym bardziej satysfakcjonujące, że ranking ten jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak niezależnym charakterze i szerokim zasięgu, dającym w pełni miarodajne i obiektywne wyniki oparte na spontanicznych wskazaniach respondentów – komentuje Agnieszka Gołębiewska, przedstawicielka firmy Anwis.

Firma ANWIS Sp. z o.o. należy do światowego lidera w segmencie innowacyjnych technik osłonowych, Grupy WAREMA. ANWIS istnieje na rynku od 1979 r. i należy do czołówki europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji.

Kopiuj tekst Załączniki