Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 85

Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 87
Nasze inwestycje rosną w oczach! – Commplace – biuro prasowe

Nasze inwestycje rosną w oczach!

Horyzont Inwestycji
Informacja prasowa

Horyzont Inwestycji zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości na terenie całego kraju. Obecnie realizujemy ich ponad sto kilkadziesiąt równoległe. Są to flipy mieszkaniowe, inwestycje na zasadzie kup-wyremontuj-sprzedaj, prowadzimy inwestycje deweloperskie, rewitalizacje obiektów oraz flipy na gruntach. Czerwiec zaczęliśmy niezwykle pracowicie!

181 – tyle tematów realizujemy obecnie jednocześnie! 76 inwestycji jest w trakcierealizacji, remontu lub budowy. Kolejne 51 w przygotowaniu – na etapie projektu, rozpoczęcia budowy, planowania remontu itp. Nasze Biuro Nieruchomości obraca 54 nieruchomościami, a nasz ostatni hurtowy zakup mieszkań deweloperskich to 4 mieszkania w nadmorskiej miejscowości – w Koszalinie. Wyremontowaliśmy je w 2 miesiące!

Inwestycje deweloperskie – dołącz do nas!

Rząska pod Krakowem. To tutaj Horyzont Inwestycji realizuje jeden ze swoich projektów deweloperskich – osiedle 6 domów jednorodzinnych, każdy o powierzchni 127 m2. Co istotne, każdy z tych domów został sprzedany jeszcze na etapie przysłowiowej „dziury w ziemi”! Oferowana cena za dom ponad pół roku temu, jeszcze przed uzyskaniem pozwolenia na budowę, przy przedstawianych parametrach finansowych dla Inwestora, wynosiła 699 tysięcy złotych.  Domy w przedsprzedaży zostały sprzedane za 800 tysięcy złotych, a ostatnie 2 – za 840 tysięcy złotych!

O czym świadczą te liczby? Pokazują, jak chłonny jest rynek nieruchomościowy. Inwestycje w nieruchomości cieszą̨ się̨ niesłabnącym powodzeniem. Nic dziwnego – wciąż jest to jedna z bezpieczniejszych ofert lokowania kapitału.  Jeszcze w maju skończyliśmy analizę, koncepcję i zarezerwowaliśmy bardzo podobne, równie malowniczo usytuowane działki, w identycznie dobrej lokalizacji, pod takie same inwestycje.

Jesteś zainteresowany wejściem we wspólną inwestycję? Flip na gruncie to inwestycja, której czas trwania wynosi 6 miesięcy. Przy tego typu inwestycjach zysk dla inwestora – na poziomie 35%-40% w skali roku – gwarantujemy w umowie współpracy.

Kopiuj tekst