Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 85

Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 87
Jak mieszkają i pracują siostry ADiHD? – Commplace – biuro prasowe

Jak mieszkają i pracują siostry ADiHD?

Anwis
Informacja prasowa

Jak mieszkają znane i lubiane osoby, które na co dzień obserwujemy na Instagramie? Czy zastosowane przez nie rozwiązania sprawdzą się u każdego z nas? Ilona i Milena Krawczyńskie, czyli siostry ADiHD, kierując się chęcią stworzenia niepowtarzalnych wnętrz, postanowiły odmienić je z produktami marki Anwis. Siostry zrealizowały z firmą projekt biura, w którym wspólnie pracują oraz mieszkanie Ilony, urządzone kolejno w stylach modern glamour i boho. Ważną rolę w tych przestrzeniach odgrywają osłony okienne: żaluzje drewniane i zasłony FLEX. Jakie są efekty metamorfozy biura i mieszkania? Warto sprawdzić!

Siostry ADiHD, przebojowe kobiety, prezenterki telewizyjne, aktywnie prowadzące własny kanał na Instagramie. Od lat gromadzą odbiorców z całego kraju i w każdym wieku. Inspirują do działania, relacjonują swoje podróże, a przy okazji w ciekawy i subtelny sposób pokazują rozwiązania, które sprawdzą się w każdym domu. Tym razem najpopularniejsze w kraju siostry w ramach cyklu ANWIS TALKS opowiedziały o tym, jak urządzały swoje biuro i mieszkanie.

Osłony okienne ważnym elementem wystroju

Cykl ANWIS TALKS powstał po to, by znane i lubiane osoby mogły zaprezentować wnętrza swoich domów czy biur, gdzie dopełnienie stanowią rolety i żaluzje marki ANWIS. Każda z sióstr ADiHD ma swój wyjątkowy styl. Mieszkanie Ilony jest spersonalizowane, urządzone dokładnie tak, jak lubi, i po prostu wyjątkowe. Niebagatelną rolę w osiągnięciu tego efektu odegrały osłony okienne.

 – Zależało nam na tym, aby zarówno wnętrza mieszkania, jak i biura posiadały wyjątkowy charakter. Rolety odgrywają bardzo ważną rolę w codziennym życiu. Zapewniają ochronę przed światłem, dają odrobinę prywatności, a także pełnią funkcje dekoracyjne. Stworzyliśmy dla sióstr spersonalizowany projekt na wymiar, zgodnie z projektem architekta, który następnie przerodził się w szybki i sprawny montaż – mówi Adrian Graffon, przedstawiciel firmy ADAN z Łodzi,  autoryzowanego partnera handlowego Anwis.

W ramach cyklu można obejrzeć film ze spotkania sióstr z autoryzowanym sprzedawcą, który przedstawiał Ilonie i Milenie wzorniki, podpowiadał na co zwrócić uwagę podczas wyboru osłon okiennych, a także pokazywał najnowsze trendy w przesłanianiu okien.

W stylu boho i glamour

Panie zdecydowały się na metamorfozę zarówno mieszkania, jak i biura. Mieszkanie Ilony zostało urządzone w stylu boho. Żaluzje bambusowe, utrzymane w naturalnej barwie, idealnie komponują się z jasnymi dywanami i kanapami. Dopełnienie stanowią welurowe zasłony FLEX, które oprócz funkcji dekoracyjnej, są również bardzo praktyczne – ich grubość sprawia, że zupełnie zacieniają pomieszczenie.

We wspólnym biurze sióstr króluje glamour – połączenie klasyki z nowoczesnością. W nowoczesnych wnętrzach zagościła elegancja i szyk. Blask i blichtr w nowoczesnym wydaniu tworzą błyszczące, złote bądź srebrne detale. Białe żaluzje drewniane z kolekcji NATURAL stanowią idealne tło dla licznych zdobień, np. w formie sztukaterii ściennej. Całość wnętrza ocieplają pikowane meble oraz welurowe zasłony FLEX.

Mieszkaj jak gwiazda!

Metamorfozy biura sióstr ADiHD oraz mieszkania Ilony robią wrażenie. Piękne wnętrza nie są jednak zarezerwowane tylko dla wybranych.

Cykl marki ANWIS skierowany jest do wszystkich osób, które pragną posiadać wyjątkowe wnętrza. W ramach spotkań ze znanymi postaciami, nasi eksperci wyjaśniają, jak urządzić mieszkanie czy biuro, wykorzystując ciekawe pomysły na zaaranżowanie okien. Podpowiadają także, jakie rolety lub żaluzje będą pasować do odpowiedniego pomieszczenia. – wyjaśnia Agnieszka Gołębiewska z Anwis.

Warto skorzystać z inspirujących podpowiedzi i wybrać własny, niepowtarzalny styl. Efekty metamorfozy u sióstr ADiHD można podziwiać na stronie www.aniws.pl oraz w mediach społecznościowych marki i samych instagramerek.   

Kopiuj tekst Załączniki