Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 85

Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 87
Odmień swoje wnętrze dzięki rozszerzonej rzeczywistości w aplikacji ANWIS HOME – Commplace – biuro prasowe

Odmień swoje wnętrze dzięki rozszerzonej rzeczywistości w aplikacji ANWIS HOME

Anwis
Informacja prasowa

Podczas planowania remontu stale próbujemy wizualizować zmiany przestrzeni. Robimy to w głowie, używając wyobraźni, na kartce papieru, w programach graficznych. Nie każdy jednak ma takie zdolności. Naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom powstała aplikacja ANWIS HOME, która wykorzystując technologię rozszerzonej rzeczywistości umożliwia wkomponowanie produktów marki Anwis w dowolnie wybraną przestrzeń okna. Z takim rozwiązaniem aranżacja osłon okiennych w mieszkaniu będzie dodatkową przyjemnością.

O tym, że aplikacja ANWIS HOME jest niewątpliwie innowacyjnym i pomocnym narzędziem do urządzania wnętrz, świadczy fakt, że jest jednym z finalistów konkursu Dobry Wzór 2021. Jak działa? W bardzo intuicyjny sposób. Wystarczy pobrać aplikację, wybrać jeden spośród produktów marki i rozpocząć tworzenie własnych aranżacji. Dzięki wykorzystaniu wbudowanej w telefon kamery nakładamy wybrany wirtualny produkt bezpośrednio na przestrzeń okienną w naszym pomieszczeniu. Nie musimy niczego rysować, przestawiać, dodawać, jak w programach komputerowych. W prosty sposób sprawdzamy, jaki efekt finalny uzyskamy we wnętrzu.

Aranżujemy, zapisujemy i gotowe

W aplikacji ANWIS HOME wybierzemy rodzaj osłon okiennych spośród żaluzji drewnianych, plisowanych oraz fasadowych, ale także zmienimy cały osprzęt i kolorystykę. Obraz, który uzyskamy, możemy w pełni symulować. Całość przygotowana została w technologii 3D, a zatem zaaranżowaną przestrzeń okienną oglądniemy z dowolnej perspektywy i bez problemu zdecydujemy, czy pasuje ona do całości pomieszczenia i naszego mieszkania. Obraz widoczny na ekranie jest dokładnie odwzorowany i w 100% odpowiada temu, co widzimy poza nim. Rozszerzona rzeczywistości pozwala także wirtualnie sterować wybraną osłoną – podnosić ją i opuszczać. Co bardzo ważne, aplikacja sama wykona pomiar naszego rozwiązania, który zostanie umieszczony w opisie zdjęcia projektu po jego zapisaniu. To ułatwienie dla wszystkich borykających się z dylematem, którą przestrzeń okienną powinniśmy dokładnie zmierzyć, aby dopasować osłonę idealnie na wymiar. Twórcy aplikacji pomyśleli także o współczesnych mediach społecznościowych i umożliwiają udostępnianie projektu na Facebooku i Instagramie, a także wysłanie za pomocą MMS. Co więcej, aplikacja umożliwia bezpośrednie połączenie z partnerami handlowymi ANWIS w naszej okolicy, którzy otrzymają wizualizację z pomiarami i będą gotowi do przygotowania kompleksowej oferty.

Nowoczesne wnętrza – nowoczesna technologia

Wśród dodatkowych zalet samej aplikacji na pewno należy wymienić jej mały rozmiar, intuicyjny panel obsługi, szczegółowe odwzorowanie detali, sterowanie zmianami w czasie rzeczywistym i zapisanie wizualizacji w pamięci urządzenia. Bez problemu wrócimy do stworzonej aranżacji w dowolnym momencie naszego remontu, aby dopasować pozostałe elementy pomieszczenia. Warto podkreślić, że dobrym pomysłem jest rozpoczęcie planowania przestrzeni od zaaranżowania okien, które na ogół zajmują w pomieszczeniu dużą powierzchnię, rzucają się w oczy i ich wygląd ma ogromne znaczenie dla spójności urządzanego wnętrza. Dzięki aplikacji ANWIS HOME i wykorzystaniu nowoczesnych technologii nie musimy popełniać częstego błędu, czyli zostawiania wyboru osłon okiennych na sam koniec remontu. Z przyjemnością znajdziemy ciekawe rozwiązanie, na miarę naszych potrzeb, oczekiwań i pomysłów.

Aplikacja ANWIS HOME współpracuje z systemami Android oraz iOS. Modele smartfonów zapewniających stabilną i płynną pracę aplikacji można sprawdzić na stronie internetowej marki.

Kopiuj tekst