Na polskim rynku pojawiła się nowa aplikacja, która stawia na autentyczność i prawdziwe relacje. Jej twórca Hubert Baran jest zdania, że rynek aplikacji randkowych w naszym kraju wymaga zmian i tym samym stworzył innowacyjne narzędzie do poznawania nowych osób. Bazuje na nowoczesnych algorytmach, oferując unikatową funkcję mijania oraz skutecznie eliminując fałszywe konta z przestrzeni online.
Rynek aplikacji w Polsce w 2025 roku charakteryzuje się dynamicznym rozwojem, z naciskiem na e-commerce, AI i cyberbezpieczeństwo. Popularność aplikacji mobilnych rośnie, a użytkownicy coraz chętniej korzystają z usług dostępnych na smartfonach.
W 2023 roku polski rynek aplikacji osiągnął 753,37 mln dolarów przychodów. Największe miały aplikacje z kategorii: gry (241,7 mln dolarów), media społecznościowe (196 mln dolarów). Znaczące przychody zanotowano również w aplikacjach z kategorii: zakupy (65,99 mln dolarów) oraz rozrywka (57,75 mln dolarów). Szacuje się, że do 2027 roku przychody na rynku aplikacji w Polsce osiągną wartość 1 085,85 mln dolarów. Widoczne jest duże zapotrzebowanie na nowe i ciekawe aplikacje.
Jak mówi twórca aplikacji Hubert Baran, meet2more, stawia na autentyczność i prawdziwe relacje, które rozwijają się w codziennym życiu. Aplikacja ma na celu połączenie ludzi, którzy mijają się na co dzień, w miejscach, które są im bliskie – w pracy, na uczelni, czy podczas spaceru. A dzięki innowacyjnej funkcji „mijania się” wprowadza nową jakość na rynku aplikacji randkowych, stawiając na bardziej realne i autentyczne połączenia.
Rewolucyjna funkcja „mijania się”
Jedną z wyróżniających cech meet2more jest funkcja „mijania się”. Umożliwia użytkownikom spotkanie się z innymi osobami na podstawie rzeczywistych miejsc, w których faktycznie się znajdują. To nowatorskie podejście pozwala na bardziej autentyczne i naturalne łączenie użytkowników bazując na ich życiu codziennym, a nie tylko na wirtualnych interakcjach.
Aplikacja informuje użytkownika, gdy w pobliżu znajduje się inny singiel, umożliwiając natychmiastowe nawiązanie kontaktu. Zamiast skupiać się na długiej wymianie wiadomości w aplikacji, zachęca do bezpośrednich spotkań w rzeczywistości, wspierając nawiązywanie autentycznych relacji.
Algorytm w służbie aktywności, a nie wyglądu
meet2more redefiniuje sposób działania algorytmów randkowych, odchodząc od powierzchownej oceny atrakcyjności fizycznej. Zamiast tego kluczowym kryterium jest aktywność użytkownika – im bardziej angażuje się w aplikację, tym wyżej pojawia się w wynikach wyszukiwania. To transparentne i sprawiedliwe rozwiązanie, które nie faworyzuje płatnych funkcji premium ani nie sprowadza relacji do oceny wyglądu.
Jak mówi Hubert Baran, właściciel meet2more: „Polacy od lat biorą czynny udział w rozwoju branży aplikacji mobilnych. Czas śmiało podejmować wyzwania i pokazywać globalnym graczom, że możemy rozwijać własne produkty, dodatkowo oferując użytkownikom innowacje. Chcę, aby meet2more stało się symbolem nowoczesnego, polskiego podejścia do relacji międzyludzkich. To aplikacja, która wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników, oferując im autentyczne doświadczenia w poszukiwaniu miłości i przyjaźni”.
Obecnie aż 90% aktywnych użytkowników aplikacji pochodzi z aglomeracji powyżej 200 tysięcy mieszkańców, takich jak Warszawa, Poznań, Katowice czy Łódź. Mężczyźni stanowią oni aż 70% wszystkich poszukujących drugiej połowy. Co więcej, panowie są znacznie bardziej skłonni inwestować w swoje szanse na miłość, bo stanowią aż 90% osób, które wykupują wersje premium aplikacji.
Prokobiecy charakter aplikacji
Aplikacja nie zapomina także o kobietach – oferuje im nielimitowane lajki, co zapewnia większą wygodę w poznawaniu nowych osób, bez obawy o ograniczenia. To krok w stronę równości i komfortu, który daje kobietom pełną swobodę w podejmowaniu decyzji o tym, z kim chcą nawiązać kontakt.
Aplikacja jest już dostępna na iOS, a wkrótce pojawi się również na Androidzie.