Project Management z nowym logo. „To pierwszy krok ku zmianie identyfikacji wizualnej naszej firmy”

Project Management
Informacja prasowa

Firma Project Management, koordynująca i optymalizująca realizację inwestycji budowlanych zaprezentowała swoje nowe logo. Nowoczesne i eleganckie, kolorystyką nawiązuje do profesjonalizmu, z jakim firma podchodzi do wykonywania swoich obowiązków. Jak podkreślają jej przedstawiciele, to pierwszy krok ku kompleksowej zmianie identyfikacji wizualnej, która wkrótce zostanie przedstawiona szerokiemu gronu odbiorców.

Identyfikacja wizualna firmy odgrywa kluczową rolę w procesie budowania jej wizerunku zarówno wśród jej klientów, jak i środowiska biznesowego. Firma Project Management, która świadczy usługi inwestora zastępczego postanowiła zmienić logo, a tym samym rozpoczynając proces pracy nad nową identyfikacją wizualną.

Nowe logo, ta sama wysoka jakość usług

Jest to pierwszy tej skali rebranding w wieloletniej historii firmy. I jak tłumaczy Andrzej Przesmycki, CEO: Mamy świadomość, jak istotną rolę w dzisiejszych czasach odgrywa identyfikacja wizualna. Wraz ze zmianami rynku konieczne jest podążanie za trendami i pokazywanie, że my także ulegamy ewolucji, dostosowując się do klientów. Monogram wpisany w kwadrat daje wrażenie mocnej, stabilnej i profesjonalnej firmy, a te cechy w naszym odczuciu są obecnie kluczowe dla partnerów biznesowych. Typografia jest prosta i łatwo zapada w pamięć odbiorcom – i tu podobnie jak w naszych projektach postawiliśmy na zasadę „less is more”.

Rysunek 1. Nowe logo firmy

Za projekt logo odpowiada Agencja Commplace, która posiada ponad 25-letnie doświadczenie na rynku i udzieliła wsparcia na blisko 350 marek. Realizowała rebranding m.in. dla SM Mońki, Horyzont Inwestycji, czy Halupczok.

Kopiuj tekst Załączniki