Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 85

Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 87
Światło pod kontrolą. Jak rolety materiałowe zewnętrzne SCREEN wpływają na komfort mieszkania? – Commplace – biuro prasowe

Światło pod kontrolą. Jak rolety materiałowe zewnętrzne SCREEN wpływają na komfort mieszkania?

Anwis
Informacja prasowa

Naturalne światło w mieszkaniu może zadecydować o wyjątkowym klimacie wnętrza. Rolety materiałowe zewnętrzne SCREEN pozwalają na jego regulację o różnych porach dnia w zależności od indywidualnych potrzeb. Dzięki dostępnym funkcjom, możliwościom sterowania, a także szerokiej ofercie materiałów i tkanin, rolety te stanowią wygodny w użytkowaniu, estetyczny element architektury budynku i gwarantują pełną kontrolę nad oświetleniem pomieszczenia.

Odpowiednie oświetlenie wnętrza i kontrola jego nasłonecznienia zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu pomieszczenia, a także wpływa na jego wyjątkowy nastrój i styl. Rolety materiałowe zewnętrzne SCREEN przeznaczone są nie tylko dla domów, biur i innych obiektów, ale dobrze sprawdzą się także na altanach, pergolach, werandach i balkonie. Szeroki wybór materiałów, rodzajów tkanin, wzornictwa i kolorów, a także dostęp do inteligentnych funkcji sterowania gwarantuje maksymalny komfort przebywania w obiektach.

Rolety materiałowe zewnętrzne sterowane elektrycznie

Elektryczne sterowanie za pomocą przełącznika naściennego lub pilota RTS w Screenach Anwis pozwala na operowanie pojedynczą roletą, a także ich grupami. Aby uzyskać poziom oświetlenia dokładnie dostosowany do warunków zewnętrznych, warto skorzystać z automatycznego sterowania poprzez podłączenie osłon do automatyki pogodowej lub programatora czasowego. Dzięki zastosowaniu centralnego systemu zarządzania budynkiem, wyposażonego w funkcję informacji zwrotnej, rolety materiałowe zewnętrzne mogą być sterowane również zdalnie, za pomocą aplikacji dostępnej na urządzenia mobilne w systemach Android i iOS. Wykorzystanie inteligentnych rozwiązań w roletach SCREEN zapewnia zatem odpowiednie kontrolowanie światła w pomieszczeniach, przy minimum wysiłku.

Funkcjonalne i estetyczne tkaniny

Właściwy dobór tkanin wpływa na odpowiedni poziom oświetlenia i estetykę wnętrza. Tkaniny screenowe są wykonane z włókna szklanego lub poliestrowego, pokrytego PCV, odpornego na działanie promieni UV i innych niekorzystnych warunków zewnętrznych. Regulują oświetlenie wnętrza nie zaciemniając go zupełnie, jednocześnie kontrolując intensywność padającego światła. Typy tkanin posiadają różny współczynnik otwarcia OF: 0%, 1%, 3%, 4%, oznaczający stopień przenikania światła.

Im niższa wartość, tym większe jest zaciemnienie osłanianej przestrzeni. Dlatego przy wyborze materiału warto wziąć pod uwagę na jakim stopniu prywatności nam zależy. Dostęp do 47 wzorów dopasowanych do aktualnych trendów, a także 15 kolorów standardowych lakieru dla obudowy sprawia, że rolety materiałowe zewnętrzne dopasują się do każdego stylu architektury. Możliwe jest także zamówienie rolet w innych wybranych kolorach według palety RAL.

Rolety materiałowe zewnętrzne SCREEN firmy Anwis dopasowują się do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zastosowanie nowoczesnych funkcji i wysokiej jakości materiałów sprawia, że osłony precyzyjnie regulują oświetlenie i budują wyjątkowy nastrój wnętrza.

Kopiuj tekst Załączniki