Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 85

Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 87
Wiosna we wnętrzu, wiosna w oknie – kolorowe żaluzje plisowane – Commplace – biuro prasowe

Wiosna we wnętrzu, wiosna w oknie – kolorowe żaluzje plisowane

Anwis
Informacja prasowa

Wiosna to czas na porządki w ogródkach, ale i w naszych mieszkaniach. To doskonały moment na wprowadzenie małych zmian we wnętrzu, które ożywią nasze domy po długiej zimie. Coraz częściej otwieramy okna, aby napawać się ciepłym i świeżym powietrzem, dlatego warto zaaranżować w nich nowe rozwiązania. Idealnie sprawdzą się kolorowe żaluzje plisowane, które jednocześnie ochronią nas przed wiosennym słońcem i ożywią barwami nasze pomieszczenia.  

Niezmiennie modny dodatek – kolorowe żaluzje plisowane

Kolorowe żaluzje plisowane, potocznie nazywane „plisami”, od wielu lat są w modzie. Nic dziwnego, posiadają wiele zalet, które sprawiają, że chętnie je kupujemy. Funkcjonalność – w tym możliwość przesłonięcia okien o nietypowym kształcie i rozmieszczeniu, wysoka jakość, płynne sterowanie, a także możliwość precyzyjnego zatrzymania osłony w dowolnym położeniu, to główne zalety żaluzji plisowanych – tłumaczy Tomasz Włodarzewski, koordynator ds. technicznych w firmie Anwis. Dodatkowo producenci oferują do wyboru szereg plisowanych tkanin, co sprawia, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Kolorowe żaluzje plisowane wraz z szeroką gamą materiałów: transparentnych, półprzeźroczystych i zaciemniających, pozwalają dopasować osłonę do każdego gustu i rodzaju pomieszczenia.

Kolorowe żaluzje plisowane – idealne do wszystkich wnętrz

Wiosna to czas na porządki w naszych domach. Malujemy ściany, kupujemy nowe meble czy chociażby dekorujemy pomieszczenia bukietami kwiatów. Warto ożywić kolorystycznie wnętrza, aby prawdziwie poczuć przyrodę budzącą się do życia. Świetnym sposobem, by to osiągnąć, będzie zakup rolet plisowanych, które można zastosować zarówno do okien o standardowych rozmiarach, jak i tych o dużych gabarytach. Kolorowe żaluzje plisowane w pastelowych kolorach, jak żółty, różowy, pomarańczowy czy zielony, sprawdzą się cały rok. Takie barwy będą niesamowicie współgrały z nadchodzącymi ciepłymi miesiącami, a jesienią czy zimą, pozwolą zatrzymać ich klimat. Wybierając kolorowe żaluzje plisowane poprawimy nie tylko wygląd naszego wnętrza, ale również nasze humory, za każdym razem, kiedy na nie spojrzymy. Stonowane, pastelowe kolory świetnie współgrają z każdym wnętrzem, zarówno w nowoczesnych mieszkaniach, jak również tych urządzonych np. w rustykalnym stylu.

Funkcjonalność i estetyka

Kolorowe żaluzje plisowane, oprócz walorów estetycznych, mają także wiele do zaoferowania na poziomie praktycznym. To przede wszystkim funkcjonalność, jaką daje możliwość swobodnej regulacji dopływu promieni słonecznych. Możemy poruszać plisą w górę i w dół, co daje pełną dowolność w jej ustawieniu na oknie. Co więcej, całkowicie złożona żaluzja plisowana praktycznie nie zabiera przestrzeni w oknie. Gdy nie jest więc potrzebna, możemy ją zsunąć i wpuścić do wnętrza maksymalną ilość dziennego światła. „Plisa to nowoczesność, innowacyjność oraz estetyka. Nie wychodzi z mody, co więcej, jest produktem mocno rozwijanym, który oferuje coraz więcej możliwości użytkowania. Przykładem może tu być zastosowanie siłowników dwukierunkowych w plisach Evie marki Anwis. Pozwalają one na zdalną zmianę położenia górnej i dolnej rynny żaluzji, np. przy użyciu pilota radiowego” – dodaje Tomasz Włodarzewski. Ciekawym rozwiązaniem jest również zastosowanie dwóch tkanin w jednym systemie żaluzji co sprawia, że można ją dopasować, np. do warunków pogodowych (wykorzystując w jednej osłonie tkaninę transparentną i blackout) lub do wystroju wnętrza. Kolorowe żaluzje plisowane to idealny wybór, by ożywić nasze mieszkania, dodać im naturalnego blasku, wnieść powiew wiosny i zbliżającego się ciepła, a jednocześnie cieszyć się wygodą, komfortem i funkcjonalnością.

Kopiuj tekst Załączniki