Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 85

Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 87
Etisoft z certyfikatem „HR Najwyższej Jakości” – Commplace – biuro prasowe

Etisoft z certyfikatem „HR Najwyższej Jakości”

ETISOFT
Informacja prasowa

Etisoft znalazł się w gronie pracodawców wyróżnionych certyfikatem „HR Najwyższej Jakości”. Rozpoznawalna marka i dojrzałe technologicznie przedsiębiorstwo na rynku producentów i dostawców etykiet oraz elementów funkcyjnych dla wielu branż, zostało w ten sposób docenione przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK).

Firmy dbające o swoich pracowników osiągają lepsze wyniki biznesowe, podlegają bardziej efektywnej transformacji oraz cieszą się większą efektywnością organizacyjną. Wszystko to dzięki odpowiedniej polityce personalnej. Przyznany certyfikat jest dowodem na to, że wdrażanie w firmie najlepszych praktyk w zarządzaniu zasobami ludzkimi doceniają nie tylko sami pracownicy.

Działania w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi w Etisoft wpisują się w strategię oraz misję firmy – „Bezpieczna współpraca – ciągły rozwój”. W codziennej pracy stale doskonalimy i dbamy o jakość dostarczanych rozwiązań, by jak najszerzej odpowiedzieć na potrzeby zarówno naszych obecnych i potencjalnych pracowników oraz biznesu – tłumaczy Agnieszka Aleksowicz, Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich w Etisofcie.

Certyfikat „HR Najwyższej Jakości” to potwierdza, a nagradzani pracodawcy należą do grona przedsiębiorstw, które wyznaczają trendy i promują wysokie standardy zarządzania zasobami ludzkimi w Polsce.

Kopiuj tekst Załączniki