Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 85

Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 87
Horyzont Inwestycji wystartował z cyklem autorskich nagrań – Commplace – biuro prasowe

Horyzont Inwestycji wystartował z cyklem autorskich nagrań

Horyzont Inwestycji
Informacja prasowa

Począwszy od 18 stycznia 2022 r., w każdy wtorek o godz. 16:00, eksperci Horyzontu Inwestycji dzielą się swoją wiedzą i know-how na firmowym kanale YouTube. Tematyka nagrań dotyczy szeroko pojętego świata biznesu. W materiałach nie zabraknie cennych informacji związanych z core businessem firmy – inwestowaniem w nieruchomości.

Ucząc się od ekspertów, sami możemy stawać się ekspertami. Z tym stwierdzeniem zgadzają się Paweł Kuczera, Marcin Kuryło i Michał Chimko, właściciele firmy Horyzont Inwestycji, zajmującej się inwestowaniem w nieruchomości.  – Wiedza może być potęgą, ale jest o wiele potężniejsza, gdy się nią dzieli. – stwierdza Paweł Kuczera, Prezes Zarządu Horyzontu Inwestycji, który wystąpił w pierwszych odcinkach nagrań. – Dlatego planujemy całą serię wywiadów z mistrzami w świecie biznesu. Rozmowy będą dotyczyły m.in. kwestii związanych z nieruchomościami, podatkami i innymi obszarami, które są newralgiczne z punktu widzenia każdego inwestora. – dodaje.

Osobisty charakter komunikacji

Horyzont Inwestycji do tej pory komunikował się ze swoimi odbiorcami głównie za pośrednictwem bloga na stronie firmowej oraz social mediów. Jak zrodził się pomysł na uruchomienie nowego kanału komunikacji? – Nasz firmowy kanał na YouTube funkcjonuje w zasadzie od początku naszej działalności. Powstał głównie z myślą o zamieszczaniu relacji z naszych inwestycji. Niemniej pomysł na publikowanie autorskich nagrań dojrzewał w nas od jakiegoś czasu. – zdradza Michał Chimko, współwłaściciel Horyzontu Inwestycji. – Zdajemy sobie sprawę, że video to potężne narzędzie, które nadaje osobisty charakter komunikacji. – dodaje Marcin Kuryło, trzeci z współwłaścicieli firmy. – Wykorzystując estetykę wizualną i dźwięk, umożliwiamy naszym odbiorcom łatwiejszą percepcję przekazywanych informacji.

Wsparcie każdego biznesu

Pierwszy odcinek autorskich nagrań, tak jak w przypadku każdej inwestycji budowlanej, zaczyna się od zbudowania fundamentów. W tym przypadku chodzi o fundamentalną wiedzę na temat inwestowania w nieruchomości i produktów, służących pomnażaniu majątku. Nie bez powodu to właśnie nieruchomości od wielu lat są uważane za najlepszą lokatę kapitału. Ten trend ma tendencję zwyżkową, co owocuje coraz szerszym gronem inwestorów, którzy w ten sposób zarabiają na życie – i to często niemało. Najlepsi wiedzą, gdzie i na co przeznaczyć swój kapitał. Paweł Kuczera z Horyzontu Inwestycji dzieli się tą wiedzą w pierwszym odcinku cyklu, opublikowanym 18 stycznia 2022. Przedstawia także szczegółowo na jakich produktach inwestycyjnych można pomnażać swój kapitał oraz wyjaśnia, jakie wybierać i dlaczego. Zainteresowanych szczegółowym zapoznaniem się z wiedzą przekazywaną przez ekspertów, odsyłamy bezpośrednio do filmów, dostępnych na kanale YT Horyzontu Inwestycji.

Kopiuj tekst Załączniki