Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 85

Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 87
Mieszkanie pełne PROFIT-ów we Wrocławiu – Commplace – biuro prasowe

Mieszkanie pełne PROFIT-ów we Wrocławiu

PROFIT Development
Informacja prasowa

Przyjdź na wydarzenie z mnóstwem wnętrzarskich inspiracji

Urządzanie mieszkania to ogromne wyzwanie. Jakie meble wybrać? Jak odpowiednio pomalować ściany? Jaki styl będzie pasował do mojego charakteru i stylu życia? Które rozwiązania są praktyczne i będą ze mną na lata? Na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać odpowiedzi podczas Dnia Otwartego nowej inwestycji we Wrocławiu Braniborska – stworzonej przez PROFIT Development. Wydarzenie będzie obfitować w inspiracyjne spotkania z architektem wnętrz, roślinne warsztaty i rozmowy dot. nowej inwestycji. W strefie edukacyjnej odbędą się cykle doradcze z ekspertami od kredytów, home staging czy… dobrego snu. 

Urządzanie mieszkania od podstaw to z jednej strony radość, z drugiej – sporo rzeczy, które trzeba załatwić. Na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań, które są polecane przez ekspertów. Niemniej zbyt duża liczba informacji i inspiracji może przyprawiać o zawrót głowy. Postawić na styl vintage czy nowoczesny? A może skandynawski? Trudno zdecydować się na jedną z opcji. Dobrze wie o tym deweloper PROFIT Development, który od prawie dwudziestu lat pomaga Polakom w nabywaniu wysokiej klasy nieruchomości. 

Moc inspiracji w jednym miejscu 

Mając na uwadze zmieniające się trendy i gusta konsumentów, PROFIT Development organizuje spotkania z ekspertami. Podczas najbliższego wydarzenia – które rozpocznie się w sobotę 8 października w nowej inwestycji przy ul. Braniborskiej 10 we Wrocławiu. Dzień Otwarty potrwa od godziny 10:00 do 16:00 – zostaną przedstawione najnowsze kierunki w aranżacji wnętrz na 2023 rok, a także odbędą się warsztaty roślinne z ekspertami Zarosło. 

 – Wielu klientów przed zakupem zadaje sobie mnóstwo pytań, pojawiają się różne wątpliwości. Mając na uwadze wyzwania naszych klientów, postanowiliśmy zorganizować wydarzenie, w trakcie którego pokażemy nie tylko naszą nową inwestycję Braniborska, ale także udostępnimy całkowicie bezpłatnie ekspertów z branży design, home design i nie tylko. – wyjaśnia Dyrektor Sprzedaży Artur Smoleń z PROFIT Development. 

Organizatorzy zaplanowali panele dyskusyjne poświęcone trendom w aranżacji wnętrz, tarasów i balkonów na 2023 rok. Eksperci pokażą, jak operować zielenią nie tylko w domu, ale i w biurze. 

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli zobaczyć mieszkanie pokazowe oraz zadać dodatkowe pytania dotyczące specyfikacji oraz postępów prac inwestycji. Pomysł na wydarzenie powstał właśnie z potrzeby przyszłych nabywców. 

– Z naszego doświadczenia wiemy, jak istotne jest stworzenie praktycznej i funkcjonalnej przestrzeni niezależnie od tego, jak duży jest metraż mieszkania. W trakcie Dnia Otwartego zaplanowane są 2 panele dyskusyjne z architektem ze studia Decoroom w trakcie których porozmawiamy o trendach na 2023 i błędach, jakie często popełniamy podczas urządzania wnętrz. – dodaje Dyrektor Sprzedaży z PROFIT Development

Przez cały dzień będzie ustawiona strefa edukacyjna. Wśród atrakcji zaplanowano: 

  • Spotkanie z ekspertem home staging Anną Kwapisz, która przeprowadzi „szybki kurs” atrakcyjnego urządzania wnętrz – przydatny dla codziennego życia, pracy w trybie home working, a także dla zainteresowanych mieszkaniami pod wynajem.
  • Specjalne stanowisko, gdzie doradca finansowy Notus Finanse podpowie opcje finansowania, doradzi, przedstawi informacje o zmianach w obecnym systemie kredytowym. Podpowie także, jak ubiegać się o kredyt. 
  • Spotkanie z ekspertem ds. wyboru łóżek i materacy firmy Azzardi, czyli zdrowego snu. Uczestnicy uzyskają ważne informacje na temat wpływu materaca na prawidłową postawę, kręgosłup, codzienne funkcjonowanie w trybie siedzący. Eksperci doradzą także, jak dobrać materac i łóżko, aby zyskać maksymalny komfort. 

Sam deweloper, który ma na koncie ponad 40 wysokobudżetowych inwestycji, przyznaje, że organizowanie spotkań edukacyjnych to ważny element prowadzenia biznesu. Jak zapewnia organizator Dnia Otwartego „Mieszkanie pełne PROFIT-ów”, będzie też możliwość poznania lepiej inwestycji Braniborska i otrzymać aktualną ofertę sprzedaży.

Kopiuj tekst Załączniki