Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 85

Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 87
Ślub i wesele w plenerze zyskują na popularności! – Commplace – biuro prasowe

Ślub i wesele w plenerze zyskują na popularności!

Dwór Korona Karkonoszy
Informacja prasowa

Ślub na łonie natury gwarantuje wspaniałe tło i atmosferę. Nadal zastanawiasz się, czy to dobre rozwiązanie? Oto 7 powodów, dla których ślub w plenerze to świetny wybór.

1. Tło.

Trudno oprzeć się pięknu plenerów ślubnych. Kiedy jesteś na zewnątrz, słyszysz śpiewające ptaki, widzisz bujną zieleń, zapierające dech w piersiach krajobrazy… Takie detale sprawiają, że ten dzień nabierze dodatkowej magii.

2. Otrzymasz wspaniałe zdjęcia.

Dla wielu par kluczowym powodem, dla którego decydują się na ślub w plenerze jest możliwość stworzenia wyjątkowych albumów ślubnych. Dzięki naturalnemu oświetleniu fotograf ślubny nie będzie musiał używać lampy błyskowej, HDR ani sztucznego oświetlenia, by uzyskać świetnie wyglądające zdjęcia.

3. Ślub i wesele – potrzebujesz więcej miejsca? Nie ma problemu!

W przypadku ślubu w plenerze zorganizowanie dodatkowej przestrzeni nie stanowi problemu. Ślub i wesele w plenerze pozwalają zaszaleć z liczbą gości, ponieważ znikają ograniczenia związane z powierzchnią lokalową.

4. Mniej dekoracji.

Decydując się na ślub i wesele w plenerze nie potrzebujesz dużo dekoracji, ponieważ naturalne piękno i malownicze widoki dodają całości uroku. Żadna ilość kompozycji kwiatowych nie może dorównać pięknu kwitnących wiosennych kwiatów, a żadna liczba balonów nie może się równać z elegancją otwartego błękitnego nieba nad lokalem.

5. Mniej kosztowne.

Jest szansa, że ​​organizator zajmie się wszystkim, od przenoszenia namiotów, ustawiania miejsca i cateringu. – Całą uroczystość przygotowuje nasz zespół doradców ślubnych według indywidualnych potrzeb i marzeń każdej Młodej Pary. To Młoda Para wybiera potrawy z listy 300 proponowanych dań.

Realizujemy nawet najbardziej szalone weselne pomysły. Czy wesele jest w stylu retro, disco polo, biesiadne, dla Harleyowców lub dla Młodej Pary z Andaluzji – zawsze z największym entuzjazmem podchodzimy do organizacji uroczystości – mówi Joanna Hoc-Kopiej reprezentująca Dwór Korona Karkonoszy.

6. Wybierz idealną atmosferę i moment.

Niezależnie od tego, czy chcesz powiedzieć „tak” w słońcu, o zachodzie słońca czy przy blasku księżyca zawsze możesz znaleźć odpowiedni moment na ślubie w plenerze. Wystarczy stworzyć swoją wymarzoną wizję i skonsultować z doradcą weselnym.

7. Nieograniczone możliwości dotyczące wyboru miejsca.

Jeśli chodzi o wesele w plenerze to… cały świat należy do Ciebie! Możesz wybrać dowolną lokalizację, jeśli tylko dysponujesz odpowiednim budżetem (i jest to dozwolone). Może to być lokalizacja, która ma szczególne znaczenie dla was obojga, np. egzotyczna wyspa, plaża, albo sala weselna Dolny Śląsk i łąka z widokiem na Karkonosze…

Kopiuj tekst Załączniki