Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 85

Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 87
Jak wykorzystać mobilną stację zasilania podczas imprez plenerowych? – Commplace – biuro prasowe

Jak wykorzystać mobilną stację zasilania podczas imprez plenerowych?

Ecoflow
Informacja prasowa

Na dworze robi się coraz cieplej. To znak dla wszystkich, którzy zamierzają organizować imprezy w plenerze do rozpoczęcia planowania eventów. I niezależnie od tego, czy ma on charakter biznesowy, czy nieoficjalny – wszystkim zależy, aby był niezapomniany. Warto zatem dodać mu… prądu! A w jaki sposób to zrobić? I jak wykorzystać do tego nowoczesne sprzęty? Podpowiadamy.

Wsparcie w tworzeniu… wspomnień

Podczas imprezy plenerowej (niezależnie, czy ma charakter nieformalny, czy biznesowy) zwykle robimy mnóstwo zdjęć i nagrywamy filmy. Efekt? Poziom baterii drastycznie spada z godziny na godzinę. To sprawia, że uczestnicy albo szukają źródła ładowania, albo… idą do domu. Mobilne stacje zasilania pozwolą im szybko i sprawnie podładować ich sprzęt, tym samym zatrzymując ich na dłużej.

Dodajmy światła!

Wieczorem, gdy zaczyna się ściemniać, mobilne stacje zasilania mogą posłużyć jako źródło prądu do naładowania oświetlenia LED, które ożywi atmosferę imprezy. Te wykorzystać można przy scenie, czy –jeśli organizujemy imprezę domową, stole i miejscach do siedzenia.

Dodajmy melodii imprezie

Kolejna podpowiedź to głośniki! Mobilna stacja zasilania może także zasilać głośniki Bluetooth, co pozwoli na słuchanie ulubionej muzyki przez cały czas.

Dla fanów grilla

Jeśli planujesz imprezę połączoną z grillowaniem, dobrym rozwiązaniem jest podłączenie do powerbanka wentylatora, który pomoże utrzymać ogień. Dzięki temu zaoszczędzić czas, a uczestnicy będą mogli bez przeszkód sięgnąć po swoje ulubione jedzenie z grilla, niezależnie od pory.

Gry w plenerze

Kto powiedział, że „grać w grę” można tylko w domu? Ciekawym urozmaiceniem imprezy będzie postawienie namiotu, w którym przygotujesz stoisko dla graczy. Możesz zainstalować tam konsole, tablety, czy po prostu komputer. Najważniejsze – zadbaj o stałe źródło zasilania. Dzięki temu gra nie zakończy się w najmniej oczekiwanym momencie.

A jaką stację wybrać?

Zapytaliśmy specjalistę, na co zwrócić uwagę przy wyborze stacji. – Pierwszym krokiem jest weryfikacja potrzeb tj. musimy zastanowić jakiej mocy urządzenia chcemy zasilić. Na rynku dostępne są bowiem stacje o pojemności od 210Wh, aż do 3600Wh. Te najmniejsze idealnie sprawdzą się, żeby doładować telefon, zasilić laptopa, turystyczną lodówkę czy oświetlenie. Jeśli chcemy stację wykorzystać nie tylko w plenerze, ale również jako źródło zasilania awaryjnego np. w domu/biurze, dobrze jest wybrać urządzenie o większej pojemności, np. 1612Wh, które zasili „większe” sprzęty. – wyjaśnia Paweł Tomiczek z EcoFlow.

Mobilna stacja zasilania – Pojemność 2016Wh

W jakim stopniu mobilna stacja zasilania może wesprzeć funkcjonowanie różnorodnych sprzętów podczas imprezy w plenerze? Poniżej przykład:

  • Oświetlenie 10 W – 189 godzin (dc)
  • Grill elektryczny 1150 W – 1,7 godziny
  • PS5 200 W – 9 godziny
  • Dron 60 – 40 Wh – 48 ładowań
  • Głośnik10 W- 60 godzin

Na koniec mały tip – pamiętaj, żeby przed imprezą naładować stację, aby zapewnić maksymalną wydajność i wykorzystać ją w pełni. A dzięki temu Twój event będzie niezapominany.

Kopiuj tekst Załączniki