Marka ECOFLOW z kampanią „Żyj pełną MOCą”

Ecoflow
Informacja prasowa

Dystrybutor mobilnych stacji zasilania rozpoczyna akcję specjalną „Żyj pełną MOCą”. Celem akcji jest promowanie przebywania na powietrzu, podróżowania, wyrwania się z „szarej” codzienności. Hasła, które towarzyszą akcji to stop prokrastynacji, lenistwu i siedzeniu w domu.


Naukowcy przeprowadzili wiele badań, które zdecydowanie potwierdzają zalety przebywania na świeżym powietrzu. Przykład korzyści? Przebywanie na świeżym powietrzu, blisko natury pozwala obniżyć poziom kortyzolu, czyli hormonu stresu. A jak pokazują statystyki – prawie połowa z nas odczuwa stres średnio kilka razy w tygodniu, a co piąty – codziennie lub prawie codziennie .


Jak mówi przedstawiciel marki – Paweł Tomiczek: Chcemy zachęcić odbiorców do przebywania poza domem, odkrywania świata i czerpania z tego pozytywnej ENERGII. Zbyt długo siedzieliśmy zamknięci w czterech ścianach. Wiosna to doskonały czas, aby zatroszczyć się o swój pozytywny FLOW. Otworzyć na świat, na naturę i czerpać z nich energię.


Działania obejmują obszary media relations, social media oraz influencer marketing. Do akcji zaproszono ekspertów zewnętrznych np. psychologa oraz influencerów.


Przebieg akcji można śledzić na profilu marki w social mediach:
FB/ecoflow.dystrybucja

Kopiuj tekst Załączniki