Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 85

Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 87
Wiosenna kampania marki Halupczok na srebrnym ekranie. – Commplace – biuro prasowe

Wiosenna kampania marki Halupczok na srebrnym ekranie.

Halupczok Kuchnie i Wnętrza
Informacja prasowa

Kuchnie Halupczok na srebrnym ekranie. 

Wiosną na antenie jednej z czołowych ogólnopolskich stacji informacyjnych ruszyła telewizyjna kampania marki Halupczok symbolizującej od blisko dwóch dekad wnętrza o szlachetnym, unikatowym wzornictwie. Emisja billboardów sponsorskich zagościła na antenie TVN24, przodującej w rankingach kanałów informacyjnych, pierwszej w Polsce stacji nadającej program przez całą dobę. Spoty telewizyjne można było obejrzeć tuż przed i po programie „Prognoza pogody”, jak również w sąsiedztwie cieszących się uznaniem programów publicystycznych.

Po sukcesie, jaki przyniosła kampania telewizyjna w 2021 r., meble marki Halupczok powróciły na szklany ekran w nowej, oszałamiającej odsłonie. Koncepcję spotu, nagranego w salonie mebli kuchennych w Katowicach,  oparto na jednej z najnowszych perełek w produktowym portfolio marki – kuchni Madera. Siłą napędową kampanii były nie tylko walory estetyczne i niepowtarzalna forma, ale również ergonomia projektu i praktyczność rozwiązań. Precyzyjnie wybrane kadry, łączące intrygujący design kolekcji z funkcjonalnością wyposażenia: urządzeń AGD Miele, innowacyjnej generacji 7000 i elektrycznie sterowanego okapu Light (marka Falmec) miały pobudzić wyobraźnię widzów, przenosząc do komfortowo zaaranżowanego wnętrza, skąpanego w porannym świetle. 

Zmysłowa elegancja kuchni Halupczok. 

Zmysłowa elegancja naturalnego drewna i innowacyjność rozwiązań w projekcie kuchni Madera, bohaterki najnowszej odsłony kampanii telewizyjnej Halupczok, tworzą imponujący duet. Połączono tutaj estetykę z funkcją, zestawiając wyrafinowany design inspirowany naturą, z praktycznymi udogodnieniami w postaci przesuwnego frontu, skrywającego kuchenne utensylia, sensorycznie sterowanego oświetlenia oraz urządzeń AGD wyznaczających nowe standardy technologiczne w meblach kuchennych.

Oficjalna premiera spotu, w ramach dwumiesięcznej (kwiecień-maj) kampanii telewizyjnej, odbyła się 18 kwietnia. 

Firma Halupczok. 

Firma Halupczok specjalizuje się w produkcji indywidualnie projektowanych mebli kuchennych, o spersonalizowanych, autorskich rozwiązaniach. Posiada blisko 20 – letnie doświadczenie na rynku meblarskim, zajmując czołowe miejsce wśród liderów polskiej branży wnętrzarskiej tego segmentu mebli. Siedziba firmy wraz z nowoczesną fabryką zlokalizowana jest na Opolszczyźnie, w Krzyżowej Dolinie, na obszarze o silnych, wielowiekowych tradycjach stolarskich. Zaawansowana technologia produkcji przy wykorzystaniu nowatorskich materiałów oraz autorskich rozwiązań, pozwala na tworzenie wysublimowanych projektów, wykraczających poza ramy dnia dzisiejszego. Kuchnie Halupczok, które wielokrotnie nagradzane były za ich innowacyjność, funkcjonalność i unikalny design, zobaczyć można w sieci 13 salonów firmowych na terenie całego kraju.

Kopiuj tekst Załączniki