Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 85

Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 87
Wzmocnienie Etisoft Smart Solutions. Prezes Etisoft Michał Majnusz dołączył do Zarządu spółki – Commplace – biuro prasowe

Wzmocnienie Etisoft Smart Solutions. Prezes Etisoft Michał Majnusz dołączył do Zarządu spółki

ETISOFT
Informacja prasowa

Do Zarządu Etisoft Smart Solutions, jako przedstawiciel głównego udziałowca dołączył 2 listopada Michał Majnusz, prezes Etisoft. Michał Majnusz będzie łączyć obie funkcje.

To istotne wzmocnienie ESS, firmy działającej od 2016 roku: projektanta, producenta i integratora systemów i rozwiązań dla Przemysłu 4.0. Michał Majnusz ma wesprzeć zlokalizowaną w Gliwicach firmę inżynieryjną swoim doświadczeniem w zarządzaniu dużym przedsiębiorstwem oraz w komercjalizacji produktów powstających w ESS.

Etisoft Smart Solutions ma na koncie wdrożenia w obszarze automatyzacji logistyki wewnętrznej i systemów wizyjnych. W zakresie robotów AGV nowa strategia przedsiębiorstwa przewiduje skupienie się przede wszystkim na trzech rodzajach pojazdów mobilnych: 

  • lift – do przewożenia palet, podnoszenia i umieszczania ich w punktach dokujących,
  • fork – robota przenoszącego palety z ziemi na inne miejsce – np. na pewną wysokość,
  • picker – pobierającego przedmioty (np. pojemniki KLT) z półek i dostarczającego je na miejsce.

Michał Majnusz z Etisoftem związany jest od 1995 roku, od trzynastu lat piastuje stanowisko prezesa. Etisoft to dojrzałe technologicznie przedsiębiorstwo na rynku producentów i dostawców etykiet i elementów funkcyjnych dla wielu branż. Obecnie dostarcza swoje produkty i rozwiązania do 1800. globalnych klientów z 40 krajów świata.  

Spójna strategia realizuje wizję Etisoft Od etykiet do Przemysłu 4.0”.

Kopiuj tekst Załączniki