Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 85

Deprecated: Implicit conversion from float 11.5 to int loses precision in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 87
Z tymi narzędziami organizacja imprez firmowych jest prostsza niż kiedykolwiek! – Commplace – biuro prasowe

Z tymi narzędziami organizacja imprez firmowych jest prostsza niż kiedykolwiek!

Dwór Korona Karkonoszy
Informacja prasowa

90% pracodawców podkreśla, że poczucie wspólnoty jest kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa*. Można ją osiągnąć poprzez organizację eventów firmowych. Bez względu na to, czy planujesz jednodniową wycieczkę czy kilkudniowy wyjazd z szkoleniami i zabawami, organizacja imprezy firmowej wymaga znacznego zaangażowania i pracy.  Z pomocą nadchodzą nowoczesne narzędzia online, które ułatwiają ten proces. Sprawdź, czy znasz je wszystkie!

Impreza integracyjna – wydatek czy inwestycja z wysokim ROI?

Imprezy firmowe mają na celu zwiększenie ogólnej efektywności i sukcesu zespołów. Służą jako okazja dla pracowników do budowania więzi, zapewniając przerwę od rutynowego środowiska pracy, pozwalając im się zrelaksować, ostatecznie podnosząc morale i motywację. Potwierdzeniem są m.in. badania przeprowadzone przez Just Eat for Business wśród różnorodnych korporacji. Okazuje się, że aż 82% pracowników chce, aby ich firma organizowała więcej imprez integracyjnych w celu zwiększenia satysfakcji z pracy**.

W odpowiedzi na te potrzeby, szefowie podejmują się organizacji imprez integracyjnych przynajmniej raz w roku. Jest to jednak wyjątkowo czasochłonny proces. Od wyboru miejsca i daty, po planowanie dodatkowych działań, takich jak szkolenia i gry integracyjne. Organizacja wyjazdu firmowego bez wątpienia stanowi wyzwanie. – Jako organizator imprez firmowych z wieloletnim stażem mamy tego świadomość. Dlatego dla naszych klientów opracowaliśmy narzędzie, które upraszcza cały proces organizowania imprezy firmowej i minimalizuje ich zaangażowanie w cały proces. Z drugiej strony pozwala na idealne dopasowanie imprezy od menu, po atrakcje. – tłumaczy Joanna Hoc-Kopiej, ekspert Dworu Korona Karkonoszy, który oferuje swoim klientom autorskie rozwiązanie – konfigurator imprez.

Łatwiej, szybciej, lepiej

Organizacja imprezy firmowej wymaga koordynacji wielu szczegółów. Wymaga skrupulatnego planowania i realizacji. Nowoczesne narzędzia wspierają proces organizowania imprezy firmowej, czyniąc proces planowania i realizacji płynniejszym oraz bardziej wydajnym.

Istnieje wiele platform, które usprawniają różne aspekty planowania i zarządzania eventami, ostatecznie przyczyniając się do sukcesu wydarzenia i zadowolenia uczestników. Różnego rodzaju komunikatory ułatwiają współpracę między organizatorami wydarzenia. Z kolei narzędzia do ankiet online, np. Google Forms czy SurveyMonkey, mogą być wykorzystywane do zbierania opinii uczestników po wydarzeniu, umożliwiając organizatorom ocenę sukcesu imprezy i wprowadzenie ulepszeń w przyszłości. Z kolei platformy do budżetowania, takie jak Expensify czy Finansowo.pl, pomagają zarządzać finansami imprezy oraz śledzić całościowe wydatki. – Do tej pory brakowało na rynku narzędzia, które łączyłoby w sobie te wszystkie funkcjonalności. Rozwiązania, które maksymalnie ułatwiało by proces organizowania imprezy, poprzez samodzielny wybór daty, ilości uczestników, szkoleń, menu, aż po specjalne rozrywki i ostateczną wycenę. Takim narzędziem jest właśnie konfigurator imprez, który jest dostępny bezpłatnie na naszej stronie www – podsumowuje ekspertka z Dworu Korona Karkonoszy.

Minimum zaangażowania, maksimum efektów

Nawet 300 godzin może zajmować organizacja imprezy firmowej w dużych przedsiębiorstwach*** Wieloaspektowy proces planowania rozpoczyna się już od samego wyboru daty. Niezwykle istotnymi kwestiami do ustalenia – zarówno dla małego jak i większego biznesu – są chociażby menu czy rozrywki na okres trwania całego wyjazdu. Narzędzia takie jak konfigurator imprez, pozwalają wybrać potrawy, dedykowane szkolenia oraz zabawy integracyjne. Wszystko w podziale na kategorie, z opisem szczegółów, aby uniknąć dogadywania każdej, najmniejszej kwestii z firmą eventową czy hotelem. Indywidualne skrojone wydarzenie pod potrzeby firmy, które stworzymy z konfiguratorem imprez, z pewnością okaże się spektakularnym sukcesem!

*https://www.surfoffice.com/blog/teambuilding-statistics

**https://www.thehrworld.co.uk/workplace-culture/majority-of-uk-office-workers-demand-more-team-building-events-new-survey-reveals/

***https://www.mcveigh.com/how-an-event-planning-company-can-save-you-hours-of-time/

Kopiuj tekst Załączniki